کرمانشاه همراه قالیباف - مطالب اردیبهشت 1392

دکتر قالیباف در کرمانشاه چه گفت؟ // ویدئو

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه سه شنبه 31 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

http://www.shafaf.ir/files/fa/news/1392/2/16/71282_281.jpg
تصویر مربوط به نشست نخبگان استان کرمانشاه با دکتر قالیباف می باشد

سفر هفته گذشته دکتر محمدباقر قالیباف به استان کرمانشاه، با استقبال پرشور مردم این خطه همراه شد و دکتر قالیباف نیز سخنان مهمی را درباره آینده کشور و نحوه مدیریت خود در مسائل گوناگون اجرایی کشور عنوان کرد. بخش هایی از سخنان دکتر محمدباقر قالیباف در جمع مردم کرمانشاه را در ویدئو زیر مشاهده کنید.

جهت دیدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ویدئو// قالیباف در کرمانشاه چه گفت؟آخرین ویرایش: سه شنبه 31 اردیبهشت 1392

مردم عدالت واقعی می خواهند نه عدالت شعاری

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه سه شنبه 31 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  آخرین ویرایش: -

تقدیر ستاد دکتر قالیباف از مردم ولایتمدار کرمانشاه

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه سه شنبه 31 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  ستاد دكتر قالیباف در كرمانشاه طی اطلاعیه ای از حضور حماسی مردم در استقبال از دكتر قالیباف تشكركرد.

در این اطلاعیه از آحاد مختلف مردم اعم از روحانیون، بازاریان، دانش آموزان و دانشجویان ، كارگران ، كشاورزان ، فرهنگیان ، كارمندان، بسیجیان سلحشور، مهندسان، پزشكان،ب ازنشستگان، اساتیددانشگاه و خواهران محترم و دیگر اقشار مردم استان كرمانشاه كه به استقبال فرزند بسیجی خود آمدند و صحنه های زیبائی را خلق نمودند تقدیر و تشكر بعمل آمده و این استقبال را نشانه درایت و درك و شناخت عمیق مردم سلحشور و دلاور كرمانشاه میدانند.
همچنین در این اطلاعیه از نیروهای انتظامی كه با تلاش خود نظم و امنیت مراسم را به نحو مطلوبی برقرارنمودند تشكر وقدردانی به عمل آمده است.آخرین ویرایش: -

دکتر قالیباف در خاطرات سیاسی مشاور بین الملل و اسلام آباد غربی ایشان

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه یکشنبه 29 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

خاطرات سیاسی شماره 27 آقای دكتر فلاحت پیشه ، نماینده سابق اسلام آباد غرب و مشاور بین الملل جناب دکتر قالیباف، با عنوان "سیاستمدار و عاشق" منتشر گردیده که البته بخشی از آن مربوط به توصیف عملکرد و خاطره همراهی و محاوره آقای فلاحت پیشه با شهردار تهران است که ملاحظه می کنید:

قالیباف را نخستین بار سال 1383 در یک مناظره تلویزیونی مربوط به شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی زیارت کردم. سه برنامه یک ساعت و نیمه که ایشان به عنوان فرمانده نیروی انتظامی کشور و بنده نماینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شرکت کرده بودیم.


 البته من بر خلاف ادعای آن بزرگوار که گفته بود هفت سال روی فلان کاندیدا مطالعه کرده ،کارنامه کاندیداها را مهم می دانم. کسی که در بیست و دوسالگی فرمانده لشکر فعال در جنگ بوده، سی و چند سالگی در اوج انتقادها به عملکرد ناجا به فرماندهی آن می رسد و منشا تحولات ساختاری، رفتاری و پرسنلی بنیادین در آن می شود و سرانجام اینکه عنوان موفق ترین شهردار تهران را یدک می کشد. واکنون به طور میانگین 28 روز در ماه نماز صبح را در دفتر کار خود می خواند، و نظارت بر اجرای 2500 پروژه باز از جمله 10 طرح عظیم دارای درجه منطقه ای و جهانی، او را به یکی از پرکار ترین مدیران تبدیل کرده است. بی شک او عاشق خدمت است. و اعتقاد دارد که می تواند در شرایط زوال کارآمدی دولت، خدمت بزرگتری به ملت ایران ارزانی دارد. آمارها نیز این توان را اثبات می نماید.

 به عنوان نمونه سال گذشته که به دلیل افت و عدم تخصیص اعتبارات عمرانی،بدترین عملکرد عمرانی هشت سال گذشته دولت رقم خورد و به سختی 10 هزار میلیارد تومان از 57 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور تخصیص یافت، شهرداری تهران علاوه بر تخصیص کل اعتبارات عمرانی، یک متمم عمرانی 1800 میلیارد تومانی را نیز به تصویب رساند. و برای نخستین بار در تاریخ سنواتی بودجه این کلان شهر، وابستگی آن به بودجه دولت به زیر پنج درصد رسید.الگویی از اقتصاد مردم محور و بدون نفت که در اوج تحریم ها،خللی در برنامه های عمرانی آن صورت نگرفت.

 جالب اینکه شهردار تهران بدون توجه به بازی های پشت پرده سیاست،به وظیفه خود عمل کرد.و برنامه پنج ساله آینده شهرداری را نیز برای شهردار و مدیران آینده تدوین نمود.

 در این بین در حالیکه نظرسنجی ها قالیباف را بالاتر از دیگر دوستان اصولگرای او نشان می دهد،هر روز کاندیدایی دیگر را مطرح می کنند. او خالصانه خود را در معرض نظرسنجی هایی گذاشت که ستادش نقشی در انجام آن ندارد. و زمانی که آخرین نظرسنجی ها در وعده های موعود، اوضاع مناسبش را تایید کرد، صحبت از اهل حل و عقد به میان آمد. چیزی مرموزتر از لابی های سیاسی در کشورهای غربی. و اتفاقا مدیران غیر سیاسی ایران نه سررشته ای در لابیگری سیاسی دارند و نه بدان علاقمندند.ولذا هنوز برخلاف نظام های پیشرفته دموکراتیک، که در آن از شش ماه قبل مردم می دانند کدام برنامه و احزاب در مقابل هم قرار دارند،در ایران کمتر از یک ماه پیش از انتخابات،جناح های سیاسی به رفتارهای مرموز خود ادامه می دهند تا دست آنها برای مردم رو نشود.

 در خلال هشت سال نمایندگی ام با تمام وجودم درد کارشکنی های این جریانات مرموز را در جلوگیری از پیشبرد طبیعی امور مملکت احساس می کردم و تنها چند روز قبل از برگزاری سومین انتخابات مجلس خودم شاهد خیانت این جریان به مردم شهرم بودم. از آن زمان عطای هرگونه منصب سیاسی را به لقایش بخشیدم و اکنون فقط خودرا به گفتن و نوشتن حقیقت مدیون می دانم .امیدوارم امسال حقیقت قربانی منافع لابی های قدرت نشودآخرین ویرایش: سه شنبه 31 اردیبهشت 1392

گزارش سفر دکتر قالیباف به کرمانشاه+ تصاویر

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه جمعه 27 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

دکتر قالیباف، شهردار تهران به کرمانشاه سفر کرد و در همایش تبیین جایگاه حماسه سیاسی در مسجد جامع کرمانشاه به سخنرانی پرداخت.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/02/26/13920226000162_PhotoA.jpg

  دکتر محمدباقر قالیباف در سفر به کرمانشاه در همایش تبیین جایگاه حماسه سیاسی در مسجد جامع کرمانشاه به سخنرانی پرداخت.

ایشان پس از سخنرانی عمومی در مسجد جامع کرمانشاه در مسجد ولی‌عصر این شهر با خیل هواداران خود دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

مشروح سخنان دکتر قالیباف و تصاویر این مراسم را در ادامه می بینید:


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: -

گزارش تصویری ثبت نام دکتر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه شنبه 21 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: -

حضور پررنگ دکتر حمیدرضا صیدمحمدی در ستادهای دکتر قالیباف در استان کرمانشاه

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه شنبه 21 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

به گزارش اسلام آباد تایمز، دکتر حمیدرضا صیدمحمدی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران و یکی از مفاخر استان کرمانشاه و شهرستان اسلام آباد غرب روزهای پنجشنبه و جمعه در ستادهای دکتر قالیباف در استان کرمانشاه حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.


مشاور محمد باقر قالیباف شهردار کنونی تهران و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری روز پنجشنبه در کرمانشاه به ایراد سخنرانی پرداخت و روز جمعه در محل ستاد این کاندیدا در شهرستان اسلام آباد غرب حضور پیدا کرد. دکتر صیدمحمدی در سخنانی به نگاه ویژه محمدباقر قالیباف به غرب کشور تاکید، و سند صحبت خویش را بگارگیری چندین مدیر از استان کرمانشاه در مجموعه تحت مدیریت ایشان عنوان کرد.


مدیر کل سابق تقسیمات کشوری وزارت کشور اظهار داشت فضای نامناسب (به تعبیر ایشان گردنه مه آلود و یخ زده ) داخلی و بین المللی، یک فرد توانمند را برای عبور و طی این گردنه طلب می کند. دکتر صیدمحمدی همچنین به نقش آفرینی حماسی همیشگی مردم در چنین مقاطع حساسی اشاره نمود.


آخرین ویرایش: -

دکتر قالیباف روز چهارشنبه به استان کرمانشاه سفر می کند

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه شنبه 21 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

http://havadarportal.ir/Portals/0/Gallery/Album/8/1%20%2898%29.JPG

ستاد دكتر قالیباف در استان كرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام كرد دكتر محمد باقر قالیباف در روز چهارشنبه 25 اردیبهشت جهت دیدار با مردم دلاور وسلحشور كرمانشاه وتجدید میثاق با آرمانهای شهدا وارد كرمانشاه خواهد شد این ستاد از آحاد مختلف مردم خصوصا خانواده های معظم شهدا وایثارگران ودانشجویان و بازاریان و ورزشكاران ودانش اموزان و كارمندان جهت دیدار با ایشان دعوت به عمل آورده است.
ضمنا مكانهای دیدار وساعات آن در اطلاعیه های بعدی به اطلاع مردم قهرمان كرمانشاه خواهد رسید


آخرین ویرایش: -

جلسات پرشور ستادهای مردمی دکتر قالیباف در غرب استان برگزار شد

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه جمعه 20 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

http://region15.tehran.ir/Portals/0/PZOF/shahrdar-safavi2.jpg
ب
ا حضور حاج احمد صفوی شهردار منطقه 15 تهران و سردار رسول ایوانی، جلسات پرشور ستادهای مردمی دکتر قالیباف در شهرستان های اسلام آبادغرب، سرپل ذهاب، گیلانغرب و ... برگزار گردید. شاهدان عینی از حضور هزار نفره علاقمندان به دکتر قالیباف از میان معتمدین و منتخبین شهرستان اسلام آبادغرب در نشست صبح امروز خبر می دهند. گزارش جلسه اسلام آبادغرب را به نقل از اسلام آبادغرب نیوز در ادامه ملاحظه می فرمایید.

http://islamabadtimes.ir/wp-content/uploads/2013/04/55402090776271121400.jpg

جلسه انتخاباتی ستاد دکتر محمد باقر قالیباف صبح امروز در شهر اسلام آباد برگزار شد.در این جلسه که به دعوت ستاد  قالیباف و با حضور جمعی از سیاسیون برجسته و افراد متنفذ برگزار شد ابتدا دکتر حسینی مسئول ستاد دکتر قالیباف ضمن خیر مقدم به حضار از حضور آنان قدردانی نمود و سپس مرادی نسب از دیگر مسئولان ستاد به ذکر اقدامات ستاد ایشان از دی ماه تاکنون پرداخت.

پس از آن سردار رسول ایوانی فرمانده اسبق سپاه اسلام آباد واز موسسین سپاه استان که هم اکنون مشاور قالیباف در شهرداری تهران میباشد به ایراد سخنرانی پرداخت.ایشان با ذکر خاطرات خود از دوران خدمت در اسلام اباد و هم چنین تمجید از زحمات مردم این شهر در دوران جنگ دکتر قالیباف را شخصیتی توانمند نامیدکه میتواند کشور را از شرایط بغرنج کنونی خارج سازد.ایشان هم چنین در این جلسه به انتقادات تندی از دولت احمدی نژاد و عملکرد 8 ساله وی پرداختند.

پس از ایشان نیز حاج احمد صفوی فرماندار اسبق اسلام آباد و شهردار کنونی منطقه 15 تهران با تشریح جایگاه ممتاز اسلام اباد در جغرافیای سیاسی غرب کشور این شهر را مرکز سیاسی استان کرمانشاه نامیدند و فرمودند تلفیق شور و شعور سیاسی در این شهرستان تراز فهم سیاسی را ارتقا بخشیده  و هم چنین به تمجید از خدمات قالیباف در شهرداری تهران پرداختند.

پس از ایشان نیز دکتر حمیدرضا صید محمدی از نخبگان اسلام آباد و مشاور عالی دکتر قالیباف با تشبیه وضعیت موجود کشور به گردنه مه آلود و یخ زده ابراز داشتند رییس جمهور آینده باید فردی توانمند باشد تا بتواند با اعمال سیاست درست در سیاست خارجی زمینه تسهیل روابط خارجی با قدرت های جهانی و منطقه ای را فراهم سازد.وی عنوان نمود با توجه به شرایط موجود سیاسی و اقتصادی داوطلبان ریاست جمهوری دل شیر دارند که خود را آماده مدیریت این وضع وخیم نموده اند.هم چنین ایشان با تفکیک مشکلات مبتلا به کشور به داخلی و خارجی از لوازم عبور از وضعیت فعلی را حضور حماسی مردم در انتخابات آینده عنوان نمودند.

در پایان جلسه نیز سخنرانان به سوالات مختلف حضار پاسخ گفتند.آخرین ویرایش: شنبه 21 اردیبهشت 1392

تخریب دکتر قالیباف توسط رسانه ها و نشریات زرد

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

دیروز به صورت اتفاقی از طریق لینکی که رجوع به سایت صراط نیوز داده بود به این سایت سر زدم و متاسفانه با صحنه ای روبرو شدم که به حال ولایت پذیری خیلی ها تاسف خوردم .

این سایت که روزگاری همراه نامش انتقاد های دلسوزانه را یدک می کشید امروز به نشریه ای زرد تبدیل شده است .

 متاسفانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که فرموده بودند که همدیگر را تخریب نکنیم اما بعضی ها ظاهرا برای افزایش کلیک های خود به هر قیمت به روش های سخیفی روی آورده اند که بنده نه به عنوان هوادار یکی از کاندیدا ها بلکه به عنوان یک ولایتمدار نتوانستم عصبانیت خودم را از این روش های کودکانه برای تخریب کاندیدا ها پنهان کنم .

تصویری را که میبینید بنده در بامداد ۱۹ اردیبهشت از صفحه سایت صراط نیوزگرفتم . همان طور که پیداست سه خبر با تیتر های متفاوت در مورد دکتر قالیباف ذکر شده . در دو خبر متفاوت دکتر قالیباف را شبیه میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد دانسته اند که متاسفانه نه میتوان نام خبر بر روی آن گذاشت و نه نام تحلیل .

 تمام متن این دوخبر را که خواندم سراپا تهمت بود و بس . شبیه دانستن دکتر قالیباف به افرادی که ایشان نه قرابت فکری با آنها دارند و نه قرابت سیاسی ظلمی هست که مدیران این سایت زرد باید به آن پاسخ بدهند .


ادامه مطلب
آخرین ویرایش: -

مرد عمل

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

بزرگترین خدمت به جامعه این است که مدیرانی که در راس امور هستند کمتر حرف بزنند و بیشتر عمل کنند

http://taknaz.ir/upload/69/0.711328001340386603_taknaz_ir.jpg


آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392

عهدنامه‌‌ قالیباف با ملت ایران : گزارش مشروح همایش سالانه تجلیل از خادمان هیئت الرضا (ع) کرج

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

 قالیباف: عهد می بندم روزهای بی کینه و دروغ و پر از صفا را به کشور، شهر و آسمانمان بازگردانم.
قالیباف گفت: من به عنوان یک باقیمانده از کاروان شهدا در بین شما حضور دارم و از این بابت خوشحالم.


http://havadarportal.ir/desktopmodules/dnnarticle/ThumbnailImage.aspx?FileName=%2fPortals%2f0%2fimages%2f1391%2f2797%5b1%5d.jpg&width=250&height=120&q=h&portalid=0

شهردار تهران در همایشی که 18 اردیبهشت ماه با عنوان «تجلیل از خادمان هیات‌الرضا» در سالن ورزشی شهرداری کرج برگزار شد، با بیان این مطلب ادامه داد: من معتقدم اگر امروز عزت اسلام، عزت مسلمین، عزت دنیوی و اخروی را می‌خواهیم، این مسائل جز در فرهنگ قرآن و فترت نباید در جای دیگری دنبال شود.

وی افزود: امروز فرهنگ ایثار، محبت، گذشت و خدمت در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی تنها راه نجات ماست. در بخشی از سالیانی که پشت سر گذاشتیم، اگر عقب‌ماندگی در بخش‌های فرهنگی و اقتصادی می‌بینیم و اگر به جای سیاست دینی، سیاست‌زدگی می‌بینیم به این علت است که از فرهنگ شهادت و از فرهنگ اهل بیت فاصله گرفتیم.

قالیباف ادامه داد: وضعیت موجود در شان مردم و نظام نیست. کشور ما قابلیت‌هایی بیش از اینها دارد. تنها راه نجات ما ادامه راه جهاد در دفاع مقدس است. با فرهنگ سرمایه داری و دوری از اهل بیت به جایی نمی‌رسیم؟ باید راه امام (ره) و شهدا را تحت رهبری مقام معظم رهبری ادامه دهیم.
وی همچنین گفت: تنها کار ما این نیست که حوزه‌های خدماتی و عمرانی را درست کنیم بلکه باید جامعه را به سمت هدایت قدسی ببریم تا مردم عبادت خدا کنند و شهدا نیز از ما همین را می‌خواهند. خدمت در راه بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی، باید این خروجی را داشته باشد که فرصت رشد و تعالی به جوانان جامعه بدهد. هدف از همه اینها باید گسترش جوهره دینی و عبادت و بندگی خدا باشد. ما باید در سایه مدیریت جهادی و در سایه عقلانیت کار را پیش ببریم.

وی اظهار کرد: من آمده‌ام دوباره با برادران شهیدم که گویی در چشمان شما نشسته‌اند، عهد ببندم و بگویم که تمام سال‌های انقلاب رنج کشیدم اما آه نکشیدم. آماده‌ام که دوباره با امامم و با چشمان نگران مردمم و با خاک میهنم، عهد دوباره‌ی عشق ببندم. عهد ببندم روزهای بی کینه و دروغ و پر از صفا را به کشور، شهر و آسمانمان بازگردانم.

قالیباف در پایان اظهار کرد: تنها راه اداره کشور را ادامه جهاد و تلاش توام با اخلاص در سایه نظام ولایی و در مسیر مکتب اهل بیت می‌دانم.

در این مراسم حاضران پلاکاردهایی به دست گرفته بودند که روی آنها شعارهایی از جمله «من فقط به خاطر رهبرم به تو رای می‌دهم»، «نسل علی‌اکبریم فداییان رهبریم»، «مالک اشتر علی، فدایی سیدعلی» روی آنها نوشته بود و همچنین روبان‌های زردرنگی به مچ دستان خود بسته بودند که البته دست‌اندرکاران این برنامه روبان‌های زردرنگ را به عنوان نمادهای هیات حزب‌الله معرفی کردند و گفتند: این روبان‌های زرد رنگ به این معنا نیست که رنگ انتخاباتی آقای قالیباف زردرنگ است.
در پایان این مراسم، از تعدادی از خانواده‌های شهدا نیز تجلیل است. 

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 19 اردیبهشت 1392

زهرا مشیر، همسر آقای شهردار

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  به گزارش انتخاب، از همسرانی که در سازوبرگ های تحت نظارت همسر، پستی دارند می توان به زهرا مشیر همسر دکتر قالیباف اشاره کرد. او نیز در ساختمان بهشت و در مجموعه شهرداری مشاور و مدیر کل امور بانوان شهرداری بود.  البته وی از این پست، حقوقی دریافت نمی کرد.
چندی پیش در یکی از نشست های دانشجویی؛ یکی از دانشجویان از قالیباف در این باره سوال کرد  که شهردار تهران پاسخ داد خانم بنده به هیچ عنوان تا کنون نه از شهرداری تهران حقوق گرفته، نه از امکان خاصی استفاده کرده و نه حتی بیمه شهرداری شده است. ایشان به خاطر رشته تخصصی، کارهایی اجتماعی و کمک‌هایی که تا کنون در بخش اقشار ضعیف اجتماعی و در بحث زنان سرپرست خانوار و زنان زندانی دارد در شهرداری مشغول به فعالیت هست.
http://www.havadar.ir/upload_images/images_medium/gh1_2013.5.7.15.3.1.0.jpg
پشت هر مردی، یک زن موفق قرار دارد


آخرین ویرایش: چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392

دکتر قالیباف هفته آینده به کرمانشاه می آید

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه سه شنبه 17 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

دکتر محمدباقر قالیباف که قرار بود برای یادمان شهدای بازی دراز به استان کرمانشاه سفر نمایند اما به دلیل مشغله کاری، آن سفر برایشان میسر نگردید، قرار است هفته آینده به استان دلاور خیز و شهیدپرور کرمانشاه سفر نمایند. اطلاعات دقیق سفر شهردار خدوم تهران را متعاقبا اطلاع رسانی خواهیم نمود.

به گزارش آبادگران جوان، دکتر محمد باقر قالیباف در هفته آینده به استان کرمانشاه سفر می کند. در این سفر کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره ریاست حمهوری ضمن سخنرانی در میان هواداران کرمانشاهی خود، دیدارهایی نیز با بزرگان و نخبگان استان خواهد داشت. 3 تن از شهرداران کرمانشاهی مناطق شهرداری تهران دکتر قالیباف را در این سفر همراهی خواهند کرد.
آخرین ویرایش: -

کمپین حمایت از قالیباف در سینما آزادی کرمانشاه برگزار شد ؛ تصاویر

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه سه شنبه 17 اردیبهشت 1392  •  دیدگاه ها : ()  

کمپین حمایت مردمی و دعوت از دکتر قالیباف در استان کرمانشاه با حضور جوانان، نخبگان و دانشجویان در سینما آزادی کرمانشاه برگزار شد.

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1392/2/16/148250_291.jpg

مدیر باشگاه هواداران ستاد مردمی افق ضمن تشکر از حسن توجه مردم و تشکیل کمپین در کرمانشاه اظهار داشت: وجود بیش از 5 میلیون تحصیل کرده بیکار و بیش از 3 میلیون معتاد، برازنده ایران اسلامی نیست و طبعاً کرمانشاه قهرمان نیز همان طور که در خواسته های شما مردم شریف نیز مشهود است از بیکاری و سایر معضلات اجتماعی و اقتصادی رنج می برد.

عمادالدین مزاری ادامه داد: امروز کشور به گفتار درمانی احتیاج ندارد و مردم، دولتی از جنس عمل گرایی را مطالبه می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وعده های شعارگونه برخی کاندیداها گفت: عدّه ای می گویند یارانه ها را چند برابر می کنیم در حالی که اگر 10 هزار تومان یارانه به ازای هر نفر اضافه شود، نیازمند 700 میلیارد تومان در ماه خواهد بود که قطعاً منبعی برای پرداخت آن متصور نیست.

مزاری افزود: دولت آینده دولت خوش اقبالی نخواهد بود لیکن باید با عزم ملّی در درجه اوّل شور و انگیزه را به مردم بازگرداند و چرخ های تولید و بالندگی را به حرکت درآورد.

در ابتدای جلسه دکتر اسلام پناه عضو کمیته نخبگان جبهه پیشرفت و عدالت کرمانشاه و دانیالی رئیس هیات مدیره انجمن های دانش بنیان کشور دیدگاه ها و پیشنهادات خود را بیان نمودند و جلسه با امضاء طومار حمایت و دعوت از دکتر قالیباف خاتمه یافت.

تصاویر این نشست را در ادامه ملاحظه می کنید:

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: -


تعداد کل صفحات ( 4 ) 1 2 3 4
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic