کرمانشاه همراه قالیباف - پایگاه اینترنتی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با نام ایران سربلند آغاز به کار کرد

پایگاه اینترنتی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با نام ایران سربلند آغاز به کار کرد

نویسنده : هواداران دکتر قالیباف در کرمانشاه دوشنبه 6 خرداد 1392  •  دیدگاه ها : ()  

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/02/28/13920228000243_PhotoA.jpg

این سایت محل رسمی انتشار اخبار، تصاویر، دیدگاه‌ها و بیانیه‌های انتخاباتی قالیباف است و کاربران می‌توانند با استفاده از آن، در جریان آخرین رویدادهای انتخاباتی قرار بگیرند.

یکی از بخش‌های اصلی این سایت «تریبون آزاد» است که با استفاده از آن مردم می‌توانند سوال‌های صریح خود را مطرح کنند و از قالیباف پاسخ بگیرند.

«برنامه ما» بخش دیگر این سایت است که شامل برنامه‌های کامل قالیباف برای مدیریت کشور می‌شود، در این بخش فایل پی.دی.اف برنامه‌های دولت یازدهم در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاست داخلی، روابط بین‌الملل، فرهنگ و ... قابل دانلود است.

یکی از دیگر بخش‌های این سایت «کارنامه ما» است که مروری بر عملکرد محمد باقر قالیباف دارد، از مبارزات قبل از انقلاب گرفته تا حضور در جبهه‌های جنگ، سپاه پاسداران، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نیروی انتظامی و شهرداری تهران.  تازه‌ترین فیلم‌های رسمی و محصولات تبلیغاتی نیز در این پایگاه منتشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از همین طریق به عضویت باشگاه همیاران قالیباف درآیند و یا به ستادهای مردمی کمک مالی کنند.

یکی دیگر از بخش‌های سایت، گزارش لحظه‌ای است که سخنرانی‌های قالیباف را بلافاصله منتشر می‌کند تا علاقه‌مندان آن را مطالعه و در صورت تمایل به اشتراک بگذارند. روزنامه دیواری ایران سربلند نیز یکی از بخش‌های سایت است که همیاران می توانند با پرینت گرفتن و انتشار آن‏ ستاد را در تبلیغات مردمی یاری کنند.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند دیدگاه های خود را درباره محمدباقر قالیباف در بخش «حرف‌شما» ثبت کنند تا همراه با تصویر ارسالی خودشان در این بخش منتشر شود.

در این پایگاه اینترنتی همچنین بخشی به نام «نگاه دیگر» وجود دارد که به انتشار دیدگاه های مراجع‏، علما و چهره های شناخته شده عرصه های مختلف درباره قالیباف می‌پردازد.شما همچنین می تواند آخرین اخبار منتشر شده درباره این نامزد انتخابات ریاست جمهوری را در بخش «دیگر رسانه ها» پیگیری کنید.


وب سایت رسمی ستاد انتخابات محمد باقر قالیباف با نشانی اینترنتی ghalibaf.ir هم اکنون فعال است.آخرین ویرایش: -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic